PATRONI MEDIALNI

  • Maratończyk
  • maratony polskie
  • ebiegi

 

niepodlegla

 

PIĄTKA WIGILIJNA PAMIĘCI KOLEŻANEK i KOLEGÓW
piątka wigilijnaW środę 20 grudnia zapraszamy na Piątkę Wigilijną pamięci koleżanek i kolegów, którzy bieg życia zakończyli już na zawsze. W ramach Setki Stulecia reaktywujemy zawody jakie przed laty odbywały się na Ursynowie, z nawiązaniem m.in. do upominków w postaci tradycyjnych stroików bożonarodzeniowych. Start o godzinie 19:18 przy Centrum Olimpijskim w Warszawie. Prosimy o rejestrację przez system datasport.pl w miarę możliwości do poniedziałku do godziny 12, aby mieć jeszcze czas na przygotowanie odpowiedniej liczby numerów startowych, medali i dyplomów.

Aby wszyscy zrozumieli zasady udziału w zawodach w dniu 20 grudnia, jak również sprawy związane z odrabianiem biegów w ramach Setki Stulecia, przekazujemy w miarę szczegółowe informacje.

Możliwe opcje:

1. tylko Piątka Wigilijna (w pakiecie numer startowy, medal, dyplom) z pucharami dla pierwszej kobiety i pierwszego mężczyzny:

a) kwota do zapłaty: 40 zł / 33 zł (dla posiadaczy paszportów) - płatność przez portal datasport;

b) czas będzie zaliczony wyłącznie do Piątki Wigilijnej

2. Piątka Wigilijna (z pakietem) i jednocześnie wybrany bieg odrabiany np. Piątka z Paderewskim (z pakietem) :

a) kwota do zapłaty: 40 zł / 33 zł (datasport) + 10 zł (płatność gotówką w biurze zawodów);

b) uzyskany czas zostanie zaliczony do Piątki Wigilijnej oraz jednocześnie jako wynik biegu odrabianego (opcja np. dla osób, które mają do odrobienia tylko 1 bieg cyklu i chcą być również klasyfikowane w biegu Wigilijnym)

3. Piątka Wigilijna (z pakietem) i jednocześnie wybrany bieg odrabiany nr 1 np. Piątka z Paderewskim (w trakcie 1 biegu) + bieg odrabiany nr 2 np. z Dmowskim (z dwoma pakietami):

a) kwota do zapłaty: 40 zł / 33 zł (datasport) + 20 zł (płatność gotówką w biurze zawodów);

b) uzyskany czas pierwszego biegu zostanie zaliczony do Piątki Wigilijnej oraz jednocześnie jako wynik biegu odrabianego, natomiast uzyskany czas drugiego biegu jako wynik biegu odrabianego nr 2 (opcja np. dla osób, które mają do odrobienia 2 lub więcej biegów cyklu i chcą być klasyfikowane także w biegu Wigilijnym)

4. tylko wybrany bieg odrabiany np. Paderewski z pakietem (bez Piątki Wigilijnej i pakietu)

a) kwota do zapłaty: 40 zł / 33 zł (datasport);

b) czas zaliczony będzie wyłącznie do wskazanego biegu odrabianego

5. dwa biegi odrabiane z dwoma pakietami (bez Piątki Wigilijnej i pakietu):

a) kwota do zapłaty: 40 zł / 33 zł (datasport)+ 10 zł (płatność gotówką w biurze zawodów);

b) uzyskany czas pierwszego biegu zostanie zaliczony jako wynik pierwszego wskazanego biegu odrabianego, natomiast uzyskany czas drugiego biegu jako wynik biegu odrabianego nr 2 (opcja np. dla osób, które mają do odrobienia 2 lub więcej biegów cyklu i nie chcą być klasyfikowane w Piątce Wigilijnej)

Start do Piątki Wigilijnej i biegu odrabianego numer 1 o godz. 19:18, a do biegu numer 2 ok. godz. 19:50. Wigilijny posiłek od godziny 19:30, spotkanie i wybieranie upominków przez wszystkich uczestników zawodów o godz. 20.30. Zgodnie z regulaminem pierwszeństwo do otrzymania najcenniejszych nagród przysługuje tym osobom, które będą miały zaliczone w sumie 50 km (nieobecni mogą upoważnić kogoś do odbioru).

W przypadku wątpliwości, niejasności, pytań i spraw różnych prosimy dzwonić na numer 601 36 35 02.

Medal Biegu Stulecia 2021

BIEG STULECIA2021

Narodowy Bieg Stulecia 2020

koszulka2020