PATRONI MEDIALNI

  • Maratończyk
  • maratony polskie
  • ebiegi

PARTNERZY

  • MSIT
  • MEDICOR
  • RKA
  • mjp
  • image

MEDALE IMPREZ

m1

 

niepodlegla

 

PIĄTKA WIGILIJNA PAMIĘCI KOLEŻANEK i KOLEGÓW
piątka wigilijnaW środę 20 grudnia zapraszamy na Piątkę Wigilijną pamięci koleżanek i kolegów, którzy bieg życia zakończyli już na zawsze. W ramach Setki Stulecia reaktywujemy zawody jakie przed laty odbywały się na Ursynowie, z nawiązaniem m.in. do upominków w postaci tradycyjnych stroików bożonarodzeniowych. Start o godzinie 19:18 przy Centrum Olimpijskim w Warszawie. Prosimy o rejestrację przez system datasport.pl w miarę możliwości do poniedziałku do godziny 12, aby mieć jeszcze czas na przygotowanie odpowiedniej liczby numerów startowych, medali i dyplomów.

Aby wszyscy zrozumieli zasady udziału w zawodach w dniu 20 grudnia, jak również sprawy związane z odrabianiem biegów w ramach Setki Stulecia, przekazujemy w miarę szczegółowe informacje.

Możliwe opcje:

1. tylko Piątka Wigilijna (w pakiecie numer startowy, medal, dyplom) z pucharami dla pierwszej kobiety i pierwszego mężczyzny:

a) kwota do zapłaty: 40 zł / 33 zł (dla posiadaczy paszportów) - płatność przez portal datasport;

b) czas będzie zaliczony wyłącznie do Piątki Wigilijnej

2. Piątka Wigilijna (z pakietem) i jednocześnie wybrany bieg odrabiany np. Piątka z Paderewskim (z pakietem) :

a) kwota do zapłaty: 40 zł / 33 zł (datasport) + 10 zł (płatność gotówką w biurze zawodów);

b) uzyskany czas zostanie zaliczony do Piątki Wigilijnej oraz jednocześnie jako wynik biegu odrabianego (opcja np. dla osób, które mają do odrobienia tylko 1 bieg cyklu i chcą być również klasyfikowane w biegu Wigilijnym)

3. Piątka Wigilijna (z pakietem) i jednocześnie wybrany bieg odrabiany nr 1 np. Piątka z Paderewskim (w trakcie 1 biegu) + bieg odrabiany nr 2 np. z Dmowskim (z dwoma pakietami):

a) kwota do zapłaty: 40 zł / 33 zł (datasport) + 20 zł (płatność gotówką w biurze zawodów);

b) uzyskany czas pierwszego biegu zostanie zaliczony do Piątki Wigilijnej oraz jednocześnie jako wynik biegu odrabianego, natomiast uzyskany czas drugiego biegu jako wynik biegu odrabianego nr 2 (opcja np. dla osób, które mają do odrobienia 2 lub więcej biegów cyklu i chcą być klasyfikowane także w biegu Wigilijnym)

4. tylko wybrany bieg odrabiany np. Paderewski z pakietem (bez Piątki Wigilijnej i pakietu)

a) kwota do zapłaty: 40 zł / 33 zł (datasport);

b) czas zaliczony będzie wyłącznie do wskazanego biegu odrabianego

5. dwa biegi odrabiane z dwoma pakietami (bez Piątki Wigilijnej i pakietu):

a) kwota do zapłaty: 40 zł / 33 zł (datasport)+ 10 zł (płatność gotówką w biurze zawodów);

b) uzyskany czas pierwszego biegu zostanie zaliczony jako wynik pierwszego wskazanego biegu odrabianego, natomiast uzyskany czas drugiego biegu jako wynik biegu odrabianego nr 2 (opcja np. dla osób, które mają do odrobienia 2 lub więcej biegów cyklu i nie chcą być klasyfikowane w Piątce Wigilijnej)

Start do Piątki Wigilijnej i biegu odrabianego numer 1 o godz. 19:18, a do biegu numer 2 ok. godz. 19:50. Wigilijny posiłek od godziny 19:30, spotkanie i wybieranie upominków przez wszystkich uczestników zawodów o godz. 20.30. Zgodnie z regulaminem pierwszeństwo do otrzymania najcenniejszych nagród przysługuje tym osobom, które będą miały zaliczone w sumie 50 km (nieobecni mogą upoważnić kogoś do odbioru).

W przypadku wątpliwości, niejasności, pytań i spraw różnych prosimy dzwonić na numer 601 36 35 02.

Medal Biegu Stulecia 2019

medal 2019

Narodowy Bieg Stulecia 2019

narodowy bieg

Etapowy Maraton Pokoju

emp

koszulkaMP

REKLAMA

Zdrofit

 

GŁÓWNI PARTNERZY

MSiT nowe   pko 300x300           

AMBASADORZY PROJEKTU