PATRONI MEDIALNI

  • Maratończyk
  • maratony polskie
  • ebiegi

 

niepodlegla

 

ZAPRASZAMY NA TREKKING i BIEG MONTE CASSINO 2017

123

Do setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości mamy jeszcze dwa lata, ale znacznie bliżej do 73. rocznicy bitwy o Monte Cassino. Do dziś w Polsce, ale też i na świecie, żyje niewielu już żołnierzy armii gen. Władysława Andersa Spotkajmy się z nimi w maju w Cassino i weźmy udział w trekkingu szlakiem ich walk oraz biegu na 10 km. 

Ramowy program i nieco szczegółów zawarliśmy w zakładce BIEGIEM PRZEZ ŚWIAT. Rejestracja rozpocznie się w styczniu, po zakończeniu rozmów i ustaleń ze stroną włoską. Najpilniejszą sprawą jest transport (chyba, że ktoś pojedzie własnym środkiem, to nie musi się spieszyć). Dla posiadaczy Paszportów Stulecia mamy promocyjną cenę 450 zł do końca stycznia. Zgłoszenia prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podając numer telefonu, abyśmy mogli się skontaktować i omówić szczegóły wyjazdu.


Do dyspozycji Polaków będą 1052 numery startowe. Tyle jest grobów na Polskim Cmentarzu Wojennym. A jak było w maju 2016 roku – można przeczytać i zobaczyć w górnej zakładce IMPREZY TOWARZYSZĄCE.

Medal Biegu Stulecia 2021

BIEG STULECIA2021

Narodowy Bieg Stulecia 2020

koszulka2020