PATRONI MEDIALNI

  • Maratończyk
  • maratony polskie
  • ebiegi

 

niepodlegla

 

CZAS OCZEKIWANIA

koszulka korona

Jak informuje Ministerstwo Sportu i Turystyki, w dalszym ciągu w niezmienionym kształcie obowiązuje do odwołania zakaz organizacji imprez sportowych. W tej sytuacji zaplanowana na 22 kwietnia inauguracja cyklu biegów po Koronę Himalajów i Karakorum (bieg Dhaulagiri) nie odbędzie się, nawet w przypadku, gdyby zakaz został zniesiony. Jeśli w kwietniu rozporządzenie ministerstwa będzie na tyle zmienione, że zezwoli na organizację zawodów, to wówczas bieg Dhaulagiri włączony będzie do Majowego Tryptyku w hołdzie dla Wandy Rutkiewicz, gen. Władysława Andersa i Jana Niedźwieckiego „Ułana” (13 maja).
 
W tym trudnym czasie, spowodowanym stanem epidemii, to i tak jesteśmy w dobrej sytuacji, bowiem cykl biegów po Koronę Himalajów i Karakorum rozłożony został na dwa lata, a może być nawet rozciągnięty na trzy, jeśli zajdzie taka potrzeba. Ideą jest „zdobycie” danego ośmiotysięcznika biegiem lub marszem (nordic walking). A czy to nastąpi w maju, czerwcu, lipcu bądź w innym miesiącu – nie ma żadnego znaczenia. Najważniejsze, abyśmy mogli się spotykać jak dotychczas na trasie przy Centrum Olimpijskim w Warszawie.
 

Imienne (spersonalizowane) numery startowe są już gotowe, tak samo jak i certyfikaty oraz statuetki Dhaulagiri, Lhotse, K2, Nanga Parbat itd. Pozostaje nam zatem czekać na możliwości organizacji zawodów. W planie są jeszcze okolicznościowe koszulki w cenie 35 zł pod warunkiem, że liczba zamówień nie będzie mniejsza aniżeli 50 sztuk. Obecnie ta granica nie została jeszcze osiągnięta (termin zgłoszeń był do 20 marca), wobec czego przedłużamy termin zamówień (z podaniem rozmiaru) do 20 kwietnia.

Również do tego dnia prosimy o przesłanie zamówień na pozostałe świadczenia dodatkowe – medal (w cenie 15 zł) oraz statuetkę Dhaulagiri z imienną tabliczką (25 zł). Adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

koszulka korona awers

koszulka korona rewers

Medal Biegu Stulecia 2021

BIEG STULECIA2021

Narodowy Bieg Stulecia 2020

koszulka2020