PATRONI MEDIALNI

  • Maratończyk
  • maratony polskie
  • ebiegi

 

niepodlegla

 

KENIA 2021 - SPORTOWO i WYPOCZYNKOWO

Kenia bieg 2021 Tegoroczny pobyt sportowo-wypoczynkowy w Kenii był znakomity pod każdym względem - ocenili uczestnicy. Treningi biegowe na plaży przyniosły znacznie więcej korzyści niż ćwiczenia na twardym podłożu.

W styczniu (2-17.01.2021) Klub Sportowy Polskie Himalaje organizuje w pobliżu Mombasy kolejny obóz za wyjątkowo małe pieniądze. Tylko 4635 zł. Liczba miejsc w tej cenie ograniczona. W programie także sporo wycieczek. Zgłoszenia do 6 marca na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na bazę klub wybrał ponownie kameralny hotel (14 km od Mombasy) w tropikalnym ogrodzie z dużym i małym basenem, ceniony za smaczną i urozmaiconą kuchnię, przy szerokiej i długiej piaszczystej plaży. Cenną zaletą jest położenie hotelu, niedaleko centrum handlowego oraz pięknego Parku Hallera z licznymi afrykańskimi zwierzętami. Niektórym, jak np. żyrafom czy żółwiom, można legalnie podawać pożywienie, a przy innych (bawoły, gazele, hipopotamy, krokodyle) obserwować karmienie przez odpowiednie służby w towarzystwie wszędobylskich małp (głównie koczkodanów).

Program pobytu zostanie ustalony z uczestnikami wyjazdu. Do wyboru jest sporo możliwości, np. zwiedzanie Mombasy, wizyta w pobliskich wioskach, szkołach, zapoznanie się z warunkami życia mieszkańców, pływanie łódkami czy wyjazd na safari.

W podanej cenie jest prawie wszystko:
- przelot samolotem czarterowym z Warszawy lub Katowic, opłaty lotniskowe
- zakwaterowanie w hotelu *** w pokojach 2-osobowych z balkonami
- transfery lotnisko-hotel-lotnisko
- wyżywienie w formie bufetu: śniadania, podwieczorki, kolacje (obiady za dopłatą 350 zł)
- ubezpieczenie zdrowotne i od kosztów rezygnacji z przyczyn losowych

Zachęcamy również do wsparcia akcji "biegam-pomagam" https://zrzutka.pl/5d9f8c Może w styczniu będziemy jeździli już "polskim" tuk-tukiem...

Medal Biegu Stulecia 2021

BIEG STULECIA2021

Narodowy Bieg Stulecia 2020

koszulka2020