Get Adobe Flash player

PATRONI MEDIALNI

  • Trener biegania
  • Maratończyk
  • maratony polskie
  • Wychowanie przez Sport

PARTNERZY

  • MSIT
  • MEDICOR
  • Warszawa
  • RKA

MEDALE IMPREZ

m1

 

 

GADŻETY

Wszystkie kolekcje (1-11) dotyczyć będą najwybitniejszych postaci, które najbardziej przyczyniły się do odzyskania przez Polskę niepodległości. Zaczynamy od Ignacego Paderewskiego. Natomiast kolekcję numerem 11 zamknie Józef Piłsudski. Koszulki marszałka będą tylko w pakietach startowych dla uczestników Biegu Stulecia 11 listopada 2018 roku.

    

Czapki Biegu Stulecia wykonane są z miękkiej czerwonej dzianiny (300 g), 100 proc. poliester z antypilingiem, mającym na celu zapobieganie mechaceniu się tkanin. Cena 25 zł / 30 zł z przesyłką listem poleconym.

czapka    

W pogoni za oddechem - PŁYTKA DVD

dvd

 

Płytka DVD filmowo-zdjęciowa zawiera m.in. fragmenty filmu (15 minut) autorstwa Adriana Dmocha „W pogoni za oddechem” z trasy Tenzing Hillary Everest Marathon, najwyżej rozgrywanego biegu na świecie. Czterokrotnie pierwsze miejsce w klasyfikacji obcokrajowców zajmował w latach 2005, 2014, 2015 i 2016 Robert Celiński. Film obrazuje życie w Himalajach, aklimatyzację, rozterki i to wszystko, co towarzyszy człowiekowi na drodze z Lukli (2860 m n.p.m.) do bazy pod najwyższą górę Ziemi (5360 m n.p.m.). Poza tym na płytce jest kilkaset zdjęć. Everest Marathon nie jest biegiem dla każdego, ale supermaraton w Katmandu jak najbardziej. W ciągu tygodnia (w połowie października 2018) można będzie pokonać 100 km, ale również i 10 km.

Cena płytki w firmowym opakowaniu 15 zł / 20 zł z przesyłką listem poleconym.

 

 

W planach mamy: koszulki techniczne z krótkim i długim rękawem, koszulki bawełniane, kurtki, czapeczki, kalendarze różnych rodzajów, kubki, długopisy, torby, plecaczki, buffy, ręczniki.

Zamówienia prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

GŁÓWNI PATRONI MEDIALNI

 

    
   pr logo   

GŁÓWNI PARTNERZY

 

        

 

AMBASADORZY PROJEKTU