PATRONI MEDIALNI

  • Maratończyk
  • maratony polskie
  • ebiegi

PARTNERZY

  • MSIT
  • MEDICOR
  • RKA
  • mjp

MEDALE IMPREZ

m1

 

niepodlegla

 

ZŁOTY IMIENNY MEDAL STULECIA

 

Medal taki otrzyma każda osoba, która opłaciła rejestrację do projektu (łącznie 3200 osób) - lista osób - posiadaczy paszportu TU. Wymiary: szerokość 90 mm, wysokość 87 mm.

W jaki sposób można odebrać imienny medal stulecia?

O sposobie odbioru medalu należy poinformować mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Medal można odebrać osobiście za okazaniem Paszportu Stulecia:

  1. już 29 września, w przededniu 40. Maratonu Warszawskiego, w Centrum Olimpijskim na Żoliborzu, w godzinach 12-18;
  2. razem z pakietem biegu niepodległości, jeśli zarejestrują się państwo do biegu w jednym z miast organizatorów Biegu Stulecia (oczywiście po uprzednim zgłoszeniu nam takiego zamiaru);
  3. w punkcie odbioru pakietów na bieg niepodległości w Warszawie - dla osób, które jako miejsce biegu wybrały stolicę (Warszawa nie jest miastem organizatorem biegu, a jedynie partnerskim).

Do wszystkich pozostałych osób medale zostaną wysłane listem poleconym. Wysyłka odbywa się jednak wyłącznie na terenie kraju, dlatego osoby mieszkające za granicą muszą wskazać adres odbioru w kraju np. do kogoś z rodziny. Adresy do wysyłki proszę przesyłać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.l

buton paszport

SETKA STULECIA 01

 

 LOGO SUPERMARATON STULECIA

sztafeta

KOSZULKA BIEGU 100-LECIA

koszulka 1

koszulka 1

 

REKLAMA

Zdrofit

 

GŁÓWNI PARTNERZY

MSiT nowe   pko 300x300           

AMBASADORZY PROJEKTU